Apie Mus

UAB Polichroma

Kas mes esame

Sveiki atvykę į UAB "Polichroma"!
Mes esame patyrę ir kūrybiški gofruoto kartono dežių, dekoracijų ir delionių Puzzle gamintojai, įsikūrę mieste Vilnius. Mūsų tikslas - suteikti jūsų prekėms unikalumo, saugumo ir profesionalumo. Su daugybę metų patirtimi ir aukštos kokybės paslaugomis, mes esame pasiryžę tapti jūsų pasitikėjimo vertais partneriais, kad įgyvendintumėte savo kūrybinius ir verslo projektus.


Kodėl pasirinkti mus?


UAB “Polichroma” – tai patikimas ir kūrybiškas partneris jūsų verslo ir kūrybiniams projektams. Mes ne tik siūlome platų paslaugų asortimentą, bet ir galime prisitaikyti prie jūsų poreikių, padedant išpildyti net pačius sudėtingiausius užsakymus. Mūsų aukštos kokybės produktai, individualus požiūris į klientus ir paslaugas bei profesionalus darbas garantuoja, kad bendradarbiavimas su mumis bus sėkmingas ir malonus. Mes tikime, kad kartonas gali būti ne tik apsauginis elementas, bet ir meninis ir kūrybinis objektas, o mes norime jums padėti jį paversti realybe. Apsilankykite mūsų interneto puslapyje, susisiekite su mumis ir leiskite mums padėti jums realizuoti jūsų kūrybinius idėjų ir verslo tikslus!

 

.

Mūsų Paslaugos

1. Gofruoto Kartono Dežės: Mes specializuojamės gaminti įvairių dydžių ir formų gofruoto kartono dežes. Tai puikus būdas pristatyti ir saugoti jūsų produktus, pritraukiant dėmesį ir paliekant teigiamą įspūdį jūsų klientams.
2. Kartoninės Dekoracijos: Mūsų kūrybiška komanda sukuria unikalias kartonines dekoracijas, kurios puikiai papuoš jūsų renginius, šventes ar parduotuves. Galime pritaikyti dizainą pagal jūsų norus ir reikalavimus.
3. Ofsetinė Spauda: Mūsų modernios spaudos technologijos leidžia spausdinti aukštos kokybės vaizdus, logotipus ir tekstus ant gofruoto kartono paviršiaus, suteikiant jūsų produktams profesionalę ir estetišką išvaizdą.
4. Atviros Bangos Gofruotas Kartonas: Mes gaminame ir siūlome  atviros bangos gofruotą kartoną iki 1400 mm pločio, suteikdami jums galimybę sukurti inovatyvias ir ypatingas prekes.
5. Delionės Puzzle: Mūsų paslaugų asortimente yra ir individualūs delionių Puzzle, kurie bus puiki dovana ar renginio elementas, atitinkantis jūsų pageidavimus dėl dydžio ir dizaino.

Mūsų Stiprybė


1. Kokybė: Mes skiriame didžiausią dėmesį gamybos kokybei ir naudojame aukštos kokybės kartoną bei spaudos medžiagas. Tai užtikrina, kad jūsų gaminiai atitiks aukščiausius standartus ir jūsų klientai bus patenkinti.
2. Individualumas: Mes vertiname jūsų unikalumą ir suteikiame galimybę kurti pasirinktus dizainus pagal jūsų norus. Mūsų komanda nuolat stengiasi inovuoti ir sukurti neįprastus sprendimus, kad jūsų prekės išsiskirtų iš kitų.
3. Profesionalumas: Mūsų komanda yra profesionali ir patyrusi, pasirengusi pasitarnauti jums nuo projekto pradžios iki pabaigos. Mes kruopščiai stebime visus gamybos etapus, kad užtikrintume jūsų patirtį be streso ir problemas.
4. Pristatymo Laikas: Mes laikomės sutartų pristatymo laikų ir siekiame užtikrinti, kad jūsų prekės pasiektų jūsų rankas laiku.

Metai patirties
0 +
Laimingi klientai
0 +
Sukurti individualūs projektai
0 +
Įvykdyti užsakymai
0 +
Scroll to Top